PROGRAMMA

      


Play & Produce vindt plaats op zaterdag 10 november in de Vooruit (Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent). De deuren gaan open om 12.30, de eerste workshops beginnen om 13.00.

Doorlopend: Demofeedback, Speedfeedback, Playground , fotoshoots, live dj clip, homerecording.be, enz.

Workshops: met Chris Liebing, Martyn, Moonlight Matters, San Soda, Propellerhead, Pioneer, Cubase, enz.

Infosessies: met Kristof Claes (Goldfox), Up High Collective, t-heater, Jan Pauly (Poppunt)

Masterclasses : met The Oddword, AKS, Bobby Ewing, Murdock, Ego Troopers, Dysfunkhunal, enz.

 

DOORLOPEND

Vanaf 12.30

WORKSHOPS


13.00 - 14.00u: San Soda - Producing with Ableton Live (Dansstudio)
13.30 – 15.00u: Filip Vandueren en Peter Schreurs - Sounddesign voor Live shows (Theaterzaal)

14.00 – 15.00u: Skiggy Rapz - Hiphopsound in studioproducties (Domzaal)
14.30 – 15.30u: Jeroen Ravesloot - Analoge synths (Dansstudio)

15.00 – 16.00u: Moonlight Matters - The art of the remix (Theaterzaal)
15.30 – 16.30u: Propellerhead - Reason 6.5 (Domzaal)

16.00 – 17.00u: Pro Tools – Avid - Introductie basics (Dansstudio)
16.30 – 17.30u: Martyn - In de studio met Martyn (Theaterzaal)
16.30 – 17.30u: Bekafun - Optimaliseer je computer voor muziekproducties (Foyer Theater)

17.00 – 18.00u: Chris Liebing – I Love Techno DJ Battle (Domzaal)
17.30 – 18.30u: Cubase met Michael Gomes – Eigen sound creëren in Cubase (Dansstudio)

18.00 – 19.00u: Mala (Theaterzaal)
18.30 – 19.30u: Pioneer met Xian – Demo CDJ 2000 nexus + RMX 1000 (Domzaal)

 

INFOSESSIES

13.00 – 14.00u: Kristof Claes (Goldfox) - Tweet to the beat (Foyer Theaterzaal)

14.30 – 16.00u: Uphigh Collective & t-heater - The road to fame (Foyer Theater)

18.00 – 19.00u: Jan Pauly – Poppunt - Online tracks releasen (Foyer Theater)

 

MASTERCLASSES

Voor de masterclasses moet je inschrijven. Bij de masterclass van Vindictiv & Optimus mag iedereen volgen, om deel te nemen moet je wel inschrijven.

13.30 – 19.00u: Vindictiv & Optimus - Scratch Workshops van beginners tot gevorderden aaaaaall day long! (Minard)
13.30 – 14.30u: Ego Troopers - Electric Youngsters (Grote Kamer)
13.30 – 14.30u: AKS - Mixing Bass Music (Limits)

14.45 – 15.45u: Murdock - Dj´s Hot Topics (Grote Kamer)
14.45 – 15.45u: Bobby Ewing - Dj Escape Routes (Limits)

16.15 – 17.15u: The Oddword - From Preppin´ to Playin´ (Grote Kamer)
16.15 – 17.15u: Spacid - Traktor DJ - Instap Masterclass (Limits)

17.30 – 18.30u: Seba LeCompte - Traktor DJ voor gevorderden (Grote Kamer)
17.30 – 18.30u: Dysfunkshunal - Hiphop Skills Voor Gevorderden (Limits)

 

18.00 – 19.30u: Maes Meetup-bar

Op de hoogte blijven van verdere aanvullingen in het programma? Schrijf je in op de newsletter!

 

 

 

kozzmozz link Link SAE link bekafun link amptec link steinberg link ableton link variphone link sync link pioneer link sennheiser link interface link playright link bose link focusrite link homerecording link vlaanderen link vlaams brabant link oost-vlaanderen link ello mobile link t-interim link vooruit link winforlife link KBC link fnac link stubru link Acht link maes link face link Sabam link propellerhead link limits